+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Запасний блок Засобу для миття скла.

Засіб для миття скла «Морська свіжість» застосовується для миття та доведення до блиску скла, дзеркал, пластику екранів телевізорів та моніторів, інших водостійких поверхонь (кахельна плитка, кераміка, скляний посуд та столові прилади, вітрини торгівельних закладів, автомобільне скло, стіни приміщень з водостійким типом покриття). Засіб дозволяє видаляти різноманітні складні забруднення (вапняний наліт, кіптяву, пил та атмосферні осади, жирові плями, відбитки від пальців, сліди від контакту з комахами та ін.).

Покращена формула з додаванням нашатирного спирту, який «відриває» частинку бруду з поверхні та швидко випаровується, і свіжий аромат — забезпечать ефективне миття, приємний запах і чистоту в приміщенні.

Готово до використання, не вимагає розведення!

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

 

 

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PE Встановіть розпилювач і відкрийте його, повернув фіксатор в передній частині.

Розпиліть засіб на відстані 20-25 см від поверхні, яку необхідно очистити і протріть сухою тканиною. Після використання засобу поверхню додатково промивати не потрібно.

У разі заморожування продукту, засіб слід відігріти до кімнатної температури. При цьому його миючі здібності не змінюються!

Менше 5% неіоногенних ПАР.

Також містить: воду очищену, ізопропіловий спирт, бутиловий ефір пропіленгліколю, ароматичну композицію, аміак водний, барвник.

5 років при температурі від -20оС до +30оС і відносній вологості не більше 80%.

Зберігати ОКРЕМО від харчових продуктів!

Вага: 500 мл. +/- 3%

Штрих код: 4823019010350

Увага! БЕРЕГТИ ВІД ДІТЕЙ! Не призначений для миття шкіри і продуктів харчування! При потрапляння в очі викликає подразнення! При попаданні в очі акуратно промити великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Після використання засобу добре вимити руки. Не вдихати випари засобу. Не ковтати! У разі проковтування і погіршення стану обов’язково звернутися до лікаря!

 

Техдокументация

Технічний опис