+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Засіб для миття посуду Helper з ароматом яблука є ефективним для видалення забруднень білкового, жирового та вуглеводного характерів, обумовлених харчовими продуктами та іншими забрудненнями різноманітного складу. Миючий засіб можна використовувати для миття різноманітного посуду та предметів повсякденного вжитку. Рекомендується для використання за призначенням у громадських закладах, дитячих дошкільних закладах, навчальних закладах, лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, на об’єктах комунально-побутового призначення, транспорті також, завдяки «м’якому» складу, в побуті.

Вплив на поверхні: матеріали, що звичайно використовуються для виготовлення кухонного посуду (кераміка, фарфор, фаянс, скло, деревина, пластмаси, нержавіюча сталь та ін.) не пошкоджуються під впливом миючого засобу.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Применение Состав Хранение
PET При використанні засобу в проточній воді слід декілька крапель засобу нанести на губку, очистити посуд від забруднення, ретельно ополоснути чистою водою. При митті посуду в непроточній воді слід 25-30 мл або більше засобу, розчинити в 5 літрах води. За допомогою щітки вимити посуд і сполоснути чистою водою.
менше 5% аПАВ, амфотерний ПАВ, вода очищена, мінеральна сіль, ароматична композиція, стабілізатор кольору, консервант, барвники, лимонна кислота.
30 місяців. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -50С до 300С та відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів та напоїв, в недоступному для дітей місці

рН 8,5–10,5;
Об’єм: 5 л;
Безпека: Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину. При попаданні в очі негайно та ретельно промити чистою водою. При тривалому користуванні засобом слід захищати руки за допомогою гумових рукавичок. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води.

 

Техдокументація

Техопис