+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Засіб для миття посуду «Еко» не містить в своєму складі барвників та ароматичних композицій, що робить його «м’яким» у дерматологічному відношенні, та завдяки збалансовано підібраним поверхнево-активним речовинам та іншим активним добавкам, є ефективним для видалення забруднень білкового, жирового та вуглеводного характерів, обумовлених харчовими продуктами та іншими забрудненнями різноманітного складу. Миючий засіб можна використовувати для миття різноманітного посуду та предметів повсякденного вжитку. Рекомендується для використання за призначенням у громадських закладах, дитячих дошкільних закладах, навчальних закладах, лікувально-профілактичних закладах, на підприємствах харчової промисловості, закладах громадського харчування, на об’єктах комунально-побутового призначення, транспорті, також в побуті.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PET
При використанні засобу в проточній воді слід кілька крапель нанести на губку, очистити посуд від забруднення, ретельно прополоскати чистою водою. При митті посуду в непроточной воді слід 25-30 мл або більше, розчинити в 5 літрах води. За допомогою щітки вимити посуд і обполоснути чистою водою.
менше 5% аПАР, нПАР, вода очищена, мінеральна сіль, консервант, лимонна кислота.
30 місяців. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від -50С до 300С і відносній вологості не більше 80%, окремо від харчових продуктів і напоїв, в недоступному для дітей місці.

рН 8,5–10,5; Об’єм: 4,95 л; Безпека: Не змішувати з іншими речовинами. Уникайте потрапляння в очі, ротову порожнину. При попаданні в очі негайно і ретельно промити чистою водою. При тривалому користуванні засобом слід захищати руки за допомогою гумових рукавичок. Після використання завжди ретельно мийте руки з-за допомогою мила і води.

 

Техдокументація

Технічний опис