+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Кислотний концентрований засіб «Helper Professional Засіб для чищення сантехнічних поверхонь« ефективно використовується для видалення іржі, вапняного каменю і нальоту кальцієвого мила, органічних і неорганічних забруднень з керамічних і кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн, унітазів тощо. Крім того, засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок і т.п. Засіб не залишає слідів, швидко видаляє бруд, знежирює поверхню. Завдяки висококонцентрованій формулі засіб дуже економно витрачається. Рекомендується, перш за все, для професійного використання в громадських місцях, підприємствах громадського харчування, спортивних установах, підприємствах харчової промисловості та транспорті. Засіб може використовуватися в побуті.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PE Для слабкого та помірного забруднення концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-700С) у співвідношенні 1:5. Помити цим розчином поверхню і, у разі потреби, ополоснути чистою водою, витерти чистою ганчіркою. Для сильного забруднення засіб слід наносити на оброблювані поверхні без розведення. Витримати не менш ніж 10 хвилин, ополоснути поверхню водою.

В разі замороження слід відігріти його до кімнатної температури, при цьому його миючі властивості не змінюються.

менше 5% нПАР, вода очищена, суміш кислот, спирт ізопропіловий, консервант.
2 роки. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 00С до +300С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.

рН — 0,5-2,5;
Номінальний об’єм: 500 мл, 5 л;
Безпека: Обов’язково користуйтеся захисними окулярами та гумовими рукавичками або з ПВХ. Не змішувати з іншими речовинами. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. При попаданні в очі промити 1% розчином питної соди, а потім великою кількістю чистої води, при потребі звернутися за консультацією до лікаря. Уникайте тривалого контакту зі шкірою рук. Після користування завжди мийте руки за допомогою мила та води. Не вдихати пари засобу. Використовувати засіб в добре вентильованих приміщеннях. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

Техдокументація

Технічний опис