+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Ополіскувач для професійних посудомийних машин ТМ «Helper Professional» є висококонцентрованим кислотним продуктом, що забезпечує високий ополіскуючий ефект, зокрема при видаленні лужних компонентів та неорганічних солей жорсткості, внаслідок чого на вимитому посуді не виникають підтьоки та плями. Підходить для води будь-якої жорсткості. Засіб дозволяє отримати ідеальні результати про однократній обробці посуду в автоматичній посудомийній машині, через те що досягається максимальний ефект змочування поверхні. Прискорює висихання посуду та не залишає розводів.

Вплив на поверхні: при дотриманні  правил застосування матеріали, що звичайно використовуються при виробництві посуду (кераміка, фарфор, фаянс, скло, нержавіюча сталь, кислотостійкі пластмаси) не руйнуються під впливом ополіскувача. Засіб запобігає утворенню накипу на поверхнях автоматичної машини, що сприяє її тривалому використанню.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PE Засіб слід використовувати згідно інструкції до автоматичних посудомийних машин. Рекомендується проведення установки та належного калібрування автоматичного дозатора кваліфікованим спеціалістом. Це є запорукою безпеки, легкості та економічності використання. Стандартне налаштування дозатору на споживання засобу  для автоматичної машини складає 0,3 – 0,5 г/л води. Після спустошення контейнеру з ополіскувачем необхідно видалити шланг постачання рідини і помістити його в новий контейнер. Засіб слід використовувати  після лужного миючого засобу ТМ «Helper Professional». Не змішувати з іншими засобами. Через високу концентрацію кислотних компонентів цей засіб не повинен використовуватися при ручному режимі ополіскування посуду. менше 5% неіоногенні ПАР, вода очищена, органічний розчинник, органічна кислота. 2 роки. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих складських приміщеннях при температурі від +50С до 300С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв. Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.

рН 1,0-3,0;
Об’єм: 5 л;
Безпека: перед застосуванням засобу слід перевірити знайомство персоналу з інформацією на етикетці та паспортом продукту – вони містять попередження про ризики і інструкцію щодо надання первинної допомоги. Користуйтеся гумовими рукавичками або з ПВХ. При попаданні в очі або на шкіру слід ретельно промити чистою прохолодною водою. При попаданні до роту — не ковтати. Після користування завжди ретельно мийте руки за допомогою мила та води. Не вдихати пари засобу. Зберігати в недоступному для дітей місці. Не змішувати з іншими засобами. Контейнер після використання засобу слід щільно закрити та належним чином видалити його.

Технічний опис