+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Концентрований мийний засіб із високим піноутворенням, значенням рН наближеним до нейтрального, з дезінфікуючими властивостями, для ручного та механізованого миття поверхонь забруднених жирами. Цільове призначення для миття технологічних поверхонь, обладнання та інвентарю в м’ясній, рибопереробній, молочній та інших галузях харчової промисловості. Рекомендується використовувати при очищенні поверхонь сильно забруднених жирами та митті жирної посуди. Підвищує мікробіологічну чистоту поверхні, суттєво протидіє різним бактеріям, дріжджам, плісняві та вірусам, завдяки наявності у складі триклозану – сучасного універсального антимікробного засобу широкого спектру дії. Рекомендоване використання, де миття поверхонь актуально комбінувати з дезінфекцією, зокрема на підприємствах харчової промисловості,  в професійній кухні, ресторанному господарстві, дитячих дошкільних закладах, транспортному господарстві.

Вплив на поверхні: при дотриманні  правил застосування матеріали, що звичайно використовуються в харчовій промисловості, такі як легована сталь, скло, гума, пластмаси не руйнуються під впливом засобу. Засіб не пошкоджує мідні сплави, ебокситні, фібробетонні поверхні. З обережністю використовувати на поверхнях з алюмінію, кольорових металів, оцинкованих та лужених, максимально скоротіть час контакту засобу з такими матеріалами. У випадку невпевненості в складі матеріалу слід попередньо протестувати на невеликій ділянці. Антикорозійна добавка ефективно запобігає утворенню іржи на поверхні.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
 РЕ Концентрат! Засіб використовують у вигляді робочих розчинів, які готують простим змішуванням концентрату з водою у тарі із нанесеним маркуванням. Концентрацію робочого розчину, час, температуру та спосіб мийки визначає спеціаліст в кожному конкретному випадку, в залежності від особливостей поверхонь/обладнання та ступеню їх забруднення. Рекомендована температура 40–500С, концентрація 0,5–2,0%. Для дуже забруднених поверхонь концентрацію приймають 5,0–10,0%. У разі потреби можна використовувати нерозведений засіб. Перед застосуванням обладнання та/або поверхні промити проточною водою. Робочий розчин нанести на оброблювану поверхню апаратом високого тиску або спінити вручну, протерти губкою або щіткою, витримати 5 – 15 хвилин. Ретельно промити водою до повного зникнення піни.

Рекомендації стосовно антимікробної обробки об’єктів:

На слабозабруднених ділянках обробку слід провадити при 200С:

  • Бактерії: 2% (60 хв.) – 3% (30 хв.)
  • Плісняві гриби: 0,125% (60 хв.) – 0,25% (30 хв.)

На забруднених ділянках при 200С:

  • Бактерії: 3% (60 хв.)
  • Плісняві гриби: 0,5% (60 хв.) – 1,0% (30 хв.)
Від 5% до 15%: аніонні ПАР, неіоногенні ПАР; менше 5% — комплексоутворювач, вода очищена, карбамід, антикорозійна добавка, мінеральна сіль, триклозан, гліцерин, консервант, кислота лимонна, барвник.
2 роки. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих приміщеннях при температурі від 00С до +300С та відносній вологості не більше 80% на відстані від опалювальних пристроїв не менш ніж 1 м, окремо від харчових продуктів та напоїв.  Слід уникати тривалої дії прямих сонячних променів.

рН –7,5-9,5 Каністра 10л

Безпека: Користуйтеся гумовими рукавичками або з ПВХ. Керуйтеся звичайними правилами безпечного використання хімічних засобів. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Обережно! При попаданні в очі викликає подразнення. Запобіжні заходи. Уникати попадання в очі та на шкіру. При попаданні засобу на шкіру – змити водою, в очі — промити їх великою кількістю води, при необхідності звернутися до лікаря. Після застосування засобу вимити руки. Не вдихати випарів засобу. Не ковтати, в разі проковтування та погіршенні стану здоров’я  звернутися до лікаря. Берегти від дітей! Не змішувати з іншими речовинами. Перед миттям електроприладів відключити їх від електромережі. Відпрацьований розчин можна зливати в каналізацію без очищення

Штрихкод: 10 л: 4823019009910
 

Техдокументація

Технічний опис