+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Концентрований високопінний миючий засіб ТМ LIV «Актив 211» призначений для періодичного та повсякденного механізованого або ручного очищення внутрішніх та зовнішніх поверхонь (металевих, лакофарбних, пластикових, гумових, скляних, ламінатних, дерев’яних, лінкрустованих) рухомого складу та вагонів залізничного транспорту; для миття стаціонарних об’єктів, приміщень залізничних вокзалів та станцій, автомобілів, приміщень та обладнання підприємств  харчової промисловості, об’єктів комунально-побутового господарства та в торгових закладах. Засіб забезпечує високий миючий ефект, зокрема при видаленні органічних та неорганічних комбінованих забруднень різноманітної природи (нафтопродукти, залізоокисні, атмосферні та земляні забруднення, пил, бруд, вапняний нальот та плями від пасти, чорнил, фломастеру, маркеру, скотчу і т.п.). Підходить для води будь-якої жорсткості.

Вплив на поверхні: при дотриманні  правил застосування матеріали, що звичайно використовуються  для виготовлення транспортних засобів, обладнання харчової промисловості, такі як сталь, скло, гума та пластмаси не руйнуються під впливом робочих розчинів засобу. Враховуючи рівень рН засобу можна використовувати на поверхнях з алюмінію, кольорових металів, оцинкованих та лужених.

Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Застосування Склад Термін зберігання
PE Концентрат! Миючий засіб застосовується у вигляді робочих розчинів концентрацією 0,3-10% залежно від ступеня, виду і стійкості забруднення поверхонь, типу обладнання для мийки та умов мийки. У разі сильного забруднення зовнішніх поверхонь збільшують концентрацію робочого розчину до 20%. Робочі розчини миючих кошти готують в промаркірованій тарі з корозійностійкої сталі або пластмаси шляхом змішування засобу з водою до повного розчинення. Рекомендований час нанесення — від 1,5 до 5 хвилин. 5-15% суміш аніонних, неіоногенних та амфотерних ПАР, менше 5% ЕДТА, вода очищена, консервант. 2 роки. Зберігати в оригінальній тарі в герметично закритому вигляді в сухих добре вентильованих складських приміщеннях при температурі від +50С до +300С та відносній вологості не більше 80%. Слід запобігати тривалої дії прямих сонячних променів. Не допускати зберігання засобу в одному приміщенні з харчовими продуктами.

рН — 7,5-9,5;
Номінальный об’ем: 10 л
Безпека: До роботи повинні допускатися особи, які попередньо пройшли інструктаж по техніці безпеки. При приготуванні робочого розчину засобу та його використанні в ручному режимі працювати тільки в спецодязі і гумових рукавицях. Після закінчення робіт обличчя і руки вимити водою з милом. Запобігайте попаданню в очі, ротову порожнину, на шкіру та одяг. Не вдихати пари. Засіб не призначений для миття шкіри та продуктів харчування. Зберігати в промаркованій тарі та недоступному для дітей місці. При попаданні в очі ретельно промити чистою проточною водою. Не змішувати та не застосовувати разом з іншими засобами для миття та чистки. Відпрацьований розчин можна зливати у каналізацію без очищення!

Штрихкод: 10 л: 4823019009408
 

Техдокументація

Технічний опис