+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Сильнокислотний концентрований Гель для чищення унітазів є ефективним засобом для видалення вапняного нальоту, стійких осадів сечових солей, іржі, нальоту кальцієвого мила, бруду цементного походження, плівок та осадів органічного або неорганічного характеру.

Засіб призначений для миття унітазів та сантехнічних поверхонь, керамічних та кахельних плиток ванних кімнат, раковин, змішувачів, ванн. Крім того, засіб може використовуватися для чищення поверхонь плавальних басейнів, скляних перегородок та ін.

Засіб швидко видаляє бруд, знежирює поверхні та не залишає слідів, дуже економний, придатний для змішування з водою будь-якої жорсткості. Засіб ефективний проти неприємних запахів, здійснює дезінфекцію та знищує 99,9% патогенних мікроорганізмів завдяки наявності кислотного комплексу. Засіб здатний проникати у труднодоступні місця та завдяки в’язкій консистенції добре затримується на поверхні до змивання. Застосування гелю здійснює також профілактику від накопичення забруднень всередині каналізаційних труб.

 Дозволено Міністерством охорони здоров’я України.

Тип упаковки Применение Состав Хранение
PE Засіб для миття унітазів слід наносити на оброблювані поверхні без розведення.

Рівномірно покрити всю забруднену поверхню засобом безпосередньо з горловини пляшки, можна також за допомогою щітки або губки. Засіб повинен покрити усю поверхню кола унітазу. Витримати приблизно 20 хв. (але не менше ніж 10 хв.). Почистити щіткою та ополоснути поверхню водою. Для повного знищення мікрофлори та видалення стійких забруднень слід обробити поверхню двічі або залишити засіб на 12 годин, а потім змити водою.

У випадку необхідності видалення забруднень в нижній частини унітазу під шаром води налити засіб в воду і через 30-40 хв. змити.

У випадку інших поверхонь, які мають слабке або помірне забруднення, концентрований засіб розводять у водопровідній воді (температура 20-40оС) у співвідношенні 1:10. Помити цим розчином поверхню і, у разі потреби, ополоснути чистою водою, витерти чистою ганчіркою. Не рекомендується здійснювати нагрівання засобу.

5-15% суміш кислот, менш 5% неіоногенних ПАР.

Також містить: воду очищену, загущувач.

2 роки при температурі від 0оС до +30оС і відносній вологості не більше 80%.

Зберігати ОКРЕМО від харчових продуктів.

Вага: 750 мл. +/- 1,5%

Штрих код: 4823019010435

znakНебезпечно! При попаданні в очі викликає незворотні наслідки. При попаданні на шкіру викликає подразнення. Запобіжні заходи. Уникати контакту засобу зі шкірою та очима. При використанні засобу працювати лише в гумових рукавицях. Мити руки після використання засобу. У випадку попадання засобу в очі, необхідно негайно промити їх великою кількістю води, а вразі необхідності звернутися за медичною допомогою та показати етикетку. Не ковтати! У разі проковтування та погіршення стану здоров’я звернутися до лікаря. Не змішувати з іншими засобами для чищення та відбілювання. Не вдихати випарів засобу. Застосовувати лише в добре провітрюваних приміщеннях. Берегти від дітей!

 

Техдокументація

Технічний опис