+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Основними принципами роботи ТОВ «ABC Кемикалс Індастрі» є:

— Принцип взаємоповаги, взаємодопомоги та орієнтації на досягнення загальних довгострокових цілей у співпраці з колегами і партнерами компанії.
— Принцип поваги і делікатності при спілкуванні з колегами і партнерами.
— Принцип чесності і сумлінності в ділових відносинах.
— Будь-яке завдання виконується в оптимальні терміни. Якщо це неможливо, то ми дзвонимо партнеру або нашому співробітнику і повідомляємо про те, що про нього пам’ятаємо, і обговорюємо з ним можливі терміни виконання доручення.
— Ми працюємо в команді, і розуміємо, що загальна домовленість організовує не тільки наша особиста час, але і час наших колег і партнерів.
— Ми вважаємо неприпустимим обговорювати з третіми особами професійні або людські якості своїх колег, методи роботи в інших структурних підрозділах, умови роботи з партнерами та ін.
— Сміливо беремося за нову і незнайому нам справу і не боїмося здатися слабкими і некомпетентними. Ми маємо свою позицію, не байдужі до роботи, помиляємося і виправляємо свої помилки. Ми постійно прагнемо до самоосвіти, щоб стати експертами в своїй справі.
— ТОВ «ABC Кемикалс Індастрі» вкладає кошти в навчання, а також в придбання нових методик, технологій. Співробітники вивчають і застосовують передані їм методики і прийоми, і при необхідності передають свій досвід іншим співробітникам.
— Ми завжди говоримо тільки позитивно про своє підприємство і про своїх партнерів.
— Ми несемо відповідальність за результати роботи кожного напряму підприємства. Нас цікавить спільна справа.

Бізнес-цінності компанії:

клієнтоорієнтованість
результативність
відповідальність
лояльність
командна робота
самовдосконалення