+38 (048) 729-63-10ПРОФЕССИОНАЛЬНЫЕ МОЮЩИЕ И ЧИСТЯЩИЕ СРЕДСТВА ДЛЯ ДОМА И БИЗНЕСА! ПРОФЕСІЙНІ МИЮЧІ І ЧИСТЯЧІ ЗАСОБИ ДЛЯ ДОМУ ТА БІЗНЕСУ!

Предназначено в первую очередь для очистки термокамер, коптилен, грилей от нагара, жира, копоти, пригоревшей смолы. Рекомендовано для мытья поверхностей из нержавеющей стали, щелочестойких пластмасс, стекла, эмали, резины в пищевой  и перерабатывающей промышленности. 

   Благодаря сбалансированному содержанию щелочей, ПАВов и комплексообразователя эффективно  при удалении жировых загрязнений и нагара, органических загрязнений разнообразной природы. Подходит для воды любой жёсткости. 

рН- 12-14
Плотность- 1,47+-0,15г/см3
Номинальный объём – 10л

Состав: от 5%до 15% нПАВ, гидроксид натрия, комплексообразователь, вода очищенная. 

Применение: Концентрат! Разведение 2,5% — 5%

Без  фосфатов! Биоразлагаемое моющее средство, что подтверждается декларацией. Отработанный раствор можно сливать в канализацию без очистки. 

Технічний опис мийного засобу ТМ «LIV»

Засіб мийний лужний  пінний для термокамер «LIV Актив 133»

Дата складання: 15.01.2019 Версія 2

Нормативний документ: «Технічний регламент мийних засобів»; 

ТУ У 24.5-30914218-030:2010 «Засіб мийний універсальний для промислового використання. Технічні умови»

Система управління якістю: ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015)  

Призначення. 

Засіб мийний високолужний пінний (концентрат) для миття виробничого обладнання та поверхонь в харчовій промисловості. Цільове призначення – для очистки термокамер від нагару, жиру, копоті. Також рекомендований для генерального, періодичного та повсякденного миття поверхонь із нержавіючої сталі, лугостійких пластмас, скла, емалі, виробів з гуми в різних галузях харчової та переробної промисловості (варочні ємності, грилі, резервуари, змішувачі, розливні машини, конвеєри, трубопроводи, технологічні столи, підігрівачі, морозильне та санітарно-технічне обладнання, підлоги та стіни покриті керамічною плиткою). 

Завдяки збалансованому вмісту лугів, поверхнево-активних речовин та комплексоутворювача ефективний при видаленні жирових забруднень та нагару, органічних забруднень різноманітної природи.  Підходить для води будь-якої жорсткості. 

Засіб призначений тільки для професійного застосування.